Kellot
130117
GOLVUR, 17/1800-tal.
Golvur, 17/1800-tal.
Golvur, 17/1800-tal.
Golvur, 17/1800-tal.
Golvur, 17/1800-tal.
Golvur, 17/1800-tal.

Grön- och vitlackerat med skuren dekor. Delvis bronserad metallurtavla. H 221.

2 lod och pendel medföljer. Ur och fodral ev ej ursprungligen sammanhörande. Huvens glas saknas. Smärre skador, slitage, ommålat. Nyckel saknas.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK