130137

SOCKERRUSKOR, 2 st samt SKRIVSTÄLL, tenn, 1800-tal.

Sockerruskor, 2 st samt skrivställ, tenn, 1800-tal.

Balusterformade sockerruskor. Skrivställ med bläckhorn och sandruska. H 13-14.

Slitage, repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 200 SEK