130159

STOP, 2 st, tenn, bl a Sven Ekström, Norrköping, 1800-tal.

Svisselerad blomsterdekor. H 21.

Slitage, repor, bristningar. Cylindrikt stop med lagningar och saknad del.

Lähtöhinta
1 200 SEK