Muut Uushopea
130189

BRICKOR, 3 st, nysilver, tidigt 1900-tal.

Brickor, 3 st, nysilver, tidigt 1900-tal.

Olika form, bla rektangulär i rokokostil. L 33-53.

Slitage, repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 000 SEK