Muut Muut
130231
PARTI DIVERSE, 6 st, soapstone, silver, lergods, 1900-tal.
Parti diverse, 6 st, soapstone, silver, lergods, 1900-tal.

Bläckhorn av mässing med dekor av maskaroner, ett par saltkar av silver med lock, två vaser av soapstone med dekor av apor , fågel av lergods sign Curt M. Addin, Glumslöv. L 7-20.

Slitage, nagg. En soapstonevas med lagning.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK