130249

OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, olja på kartong, bär sign.

Okänd konstnär, 1800-tal, olja på kartong, bär sign.

Slaget vid Lützen, 43x56.

Monterad bakom glas, ej examinerad ur ram. Krackeleringar, färgbortfall, hål.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 500 SEK