130269

BORDSLYSTER, sengustaviansk stil. 1800/1900-tal.

Mässingstomme behängd med prismor, marmorfot. Tre ljushållare. Mittobelisk. H 54.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK