Muut Muut
130283
BORDSLYSTRAR, ett par, vitmetall, nyrokoko, delvis sent 1800-tal.
Bordslystrar, ett par, vitmetall, nyrokoko, delvis sent 1800-tal.

3 ljusarmar. Växtornamentik. Glasad stam, behängd med olikformade prismor. H 37.

Omarbetade kandelabrar. Senare delar. Ljusarmar med lagningar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK