130305
SKÅL SAMT FAT, tenn, Firma Svenskt tenn 1930.
SkÅl samt fat, tenn, firma svenskt tenn 1930.

Rund fot samt skål på tre tassfötter. Båda med graverad floral dekor. H 5-8, diam 23-24.

Slitage. Repor. Smärre bucklor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK