Muut Muut
130337

VÅG, 1800/1900-tal.

Våg, 1800/1900-tal.
Våg, 1800/1900-tal.
Våg, 1800/1900-tal.
Våg, 1800/1900-tal.
Våg, 1800/1900-tal.

H 60, l 90, b 48. Vikter medföljer om ca 12 kg.

Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 000 SEK