Muut Muut
130361

VÄGGPLAKETTER, ett par, metall, nyrenässans, sent 1800-tal.

Väggplaketter, ett par, metall, nyrenässans, sent 1800-tal.

Antikiserande figurer. Omgivande bård med maskaroner. Bakgrund i blå sammet. Ramar i svärtat trä. H 41.

Slitage, bistningar, repor, nagg. Delar saknas, kompletterade.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 000 SEK