Lasi Muut
130365

BONBONJÄR, glas, empire, tidigt 1800-tal.

Bonbonjär, glas, empire, tidigt 1800-tal.

Slipad dekor. På fyrkantig fot. H 25.

Slitage, repor, nagg och sprickor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 000 SEK