130447

RAPHAEL OSKAR UNVERDROSS, olja på duk, sign.

Raphael oskar unverdross, olja på duk, sign.

Landskap. 48x65.

Intryckningsskador, mindre färgbortfall.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Lähtöhinta
3 000 SEK