130661

SPINDELUR, guld 18 K. Märkt Herrström Stockholm, boetten stämplad Olof Ekman, Stockholm 1796.

Diam 5,3.

Slitage, repor. Medföljande urnyckel ej original.

Lähtöhinta
3 000 SEK