Eigil Schwab, a lithographic vintage poster, 'Karikaryr Utställn.', Rokotryck, A.-B. Kopia, Sthlm.
'Sv. Tecknareförbundets Karikaryr Utställn.'. 97 x 67 cm. Unframed.
Timestained. Tears and creases to edges.
RuotsiPuhelin maanantai – perjantai klo 9–13+46 8-614 08 00
SuomiPuhelin maanantai - perjantai klo 9–13+358-9-668 91 10