PROPAGANDAAFFISCHER, 2 st, tryck, Kina 1900-talets andra hälft.

Kommunist/Maoistisk motiv med folket och Mao. Bladstorl 78 x 54 och mindre.

Slitage, fläckar, riss, gulnade.

Lähtöhinta
1 000 SEK