131477

ADLIGT VAPEN, läder, troligen Ryssland sent 1800-tal.

Enligt uppgift heraldiskt vapen för ätten Zoubkoff. 44 x 43.

Slitage, veck.

Alkuperä - Provenienssi

Ryska familjen Zoubkoff och medfört på flykten till Sverige efter revolutionen.

Lähtöhinta
1 500 SEK