Carl Johan De Geer, lithograph in colours, signed 126/190.
"Ingenting är längre som förut - Dubbelbild i rekonstruktion", av "Vägra vapen" samt "Skända flaggan". Beslagtagna och destruerade 1967. Ny upplaga 2000-tal. Lumphé Litografiska. Sheet size 62,5 x 88,5 cm.
Unframed.