Taide Grafiikka
1354401

Esaias Thorén

(Ruotsi, 1901-1981)
Esaias thorén, lithograph in colours, 1977, signed 63/300.

Esaias Thorén, lithograph in colours, 1977, signed 63/300.

P. 40 x 32 cm.

Not examined out of the frame, damp on passepartout.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Ota yhteyttä
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Specialist Old master paintings
+46 (0)739 400 801

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Asiakaspalvelu
Lähtöhinta
2 500 SEK