136925

BORDPENDYL, Louis XV-stil, 1800-talets andra hälft.

Förgylld brons. Frontfält av bemålat porslin. H 36. Nyckel samt pendel finns.

Slitage. Inget glas samt slitage på urtavlan.

Lähtöhinta
2 500 SEK