1412114

Albin Amelin

(Ruotsi, 1902-1975)
Albin amelin, olja på duk, signerad.

Albin Amelin, olja på duk, signerad.

93 x 74 cm.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T12
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta

Milloin esineeni toimitetaan?

Ota yhteyttä
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Specialist Art and Old master paintings
+46 (0)739 400 801

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9 – 13

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 – 13

Asiakaspalvelu
Vasarahinta
50 000
4 675
4 917
Lähtöhinta
70 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
23. kesä 11:20
50 000 SEK
22. kesä 15:23
35 000 SEK
21. kesä 20:37
30 000 SEK
21. kesä 20:36
25 000 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Suosittelemme