SALONGSGRUPP, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Bonade. Karmstolar ett par, stolar ett par samt soffa. Skuret krön i form av rosor, rundade kannelerade ben. Klädd stoppad sits. Soffans L 200.

Slitage. Repor. Nötmärken. Smärre fläckar.

Lähtöhinta
6 000 SEK