Jean Honoré Fragonard

(Ranska, 1732-1806)
Jean Honoré Fragonard
(Ranska, 1732-1806)

JEAN HONORÉ FRAGONARD (FRANKRIKE), OKÄND KONSTNÄR, olja på duk kopia efter Fragonard. Sign.

Gungan. 97 x 74.

Krackelyrer, duken förstärkt på baksidan.

Lähtöhinta
2 500 SEK