JEAN JACQUES VON BILANG, graverad av Fredrik Akrel, sent 1700-tal.

"Minne af Segern vid Hogland den 17 julii 1788", Tilägnad Hans Kongl Höghet Regenten Hertig Carl. Bildstorl 29 x 14. Samtida förgylld ram.

Gulnad med fläckar.

Lähtöhinta
4 000 SEK