FIGURINER, ett par, ben, Japan, Meiji.

I form av äldre fiskarpar. På svärtade träsocklar. H 15,5(exkl socklar).

Slitage. Damfigurinen med skador på huvud och dekor. Herrfigurinen med smärre dekorskada.

Lähtöhinta
3 000 SEK