Muut
1536895

Kartta, Turku, litografia, C.W. Gyldén, F Tengström, julkaistu 1837.

"Plan af Åbo stad". Osittain väritetty. Kuvakoko 41,5 x 55,5 cm.

Ei tutkittu ilman kehyksiä. Kellastunut. Pehmeitä käsittelytaitoksia. Iänmukaista kulumaa.

Lähtöhinta
300 EUR