154231

TERRIN MED LOCK, tenn, 1934.

TERRIN MED LOCK, tenn, 1934.

På tre fötter, hänklar. Lock krönt med blomsterknopp. Stämplad E. Sm. Diam 24.

Repor, locket med buckla.

Lähtöhinta
1 200 SEK