Frame of chromed metal and a shade of opaque glass. The shade features painted decoration in red. Height approximately 40 cm, diameter approximately 20 cm.
Toimivuutta ei testattu. Vähäistä kulumaa.
Alkuperä - Provenienssi
Reportedly purchased from Pukeberg.
Huutokauppa päättyy
2 päivää 13 tuntia
Tarjottu
300
27
29
Lähtöhinta
2 500 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tee korkein tarjouksesi. Tarjouksesi on oltava vähintään 350 SEK. Lue lisää.
Miten tilaan kuljetuksen?
Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta
Milloin esineeni toimitetaan?