Kiyoshi Saito

(Japani, 1907-1997)
Kiyoshi Saito
(Japani, 1907-1997)

Kiyoshi Saito,

Lithograph signed, dated, and numbered 1978 15/100, image area 38x53 cm

Not examined out of frame. Passepartout with minor stains.

Alkuperä - Provenienssi

Gift from Olympus Optical at the inauguration of their new office on 10 March 1981.

Lähtöhinta
4 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet

Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?