Richard G. Carlsson

(Ruotsi, Syntymävuosi 1964)
Richard G. Carlsson
(Ruotsi, Syntymävuosi 1964)

Richard G. Carlsson, "Giacometti 1".

Signerad RGC och daterad 2010. Tusch på papper, bildmått ca 22,5 x 30,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Alkuperä - Provenienssi

Cecilia Hillström Gallery, Stockholm.

Huutokauppa päättyy
5 päivää 17 tuntia
Tarjottu
1 100
98
104
Lähtöhinta
8 000 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tee korkein tarjouksesi. Tarjouksesi on oltava vähintään 1 200 SEK. Lue lisää.
Tehdyt tarjoukset (1 tarjousta)
12. heinä 10:21
1 100 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta

Milloin esineeni toimitetaan?

Sijainti: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C6
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?