158711

STOP och SKÅL MED LOCK, tenn, Sverige 1800-tal.

Stop med konande form och infälld medalj över Oscar I i locket. Skål med lock och handtag. H 15-20.

Slitage med repor, bucklor. Stopets handtag med lagning.

Lähtöhinta
1 200 SEK