Muut
161283

PARTI DIVERSE, 5 delar, bla skrivschatull, 1800-1900-tal.

Oktagonalt skrivschatull med fackinredning och bläckhorn av glas. Diam 20. Vattenpass i fodral. Barometer av mässing i fodral. Musikrulle med musik ur "Madam Butterfly". Diverse smycken av bla silver medföljer liksom ett mindre parti prismedaljer.

Slitage, repor. Några bläckhorn med nagg.

Lähtöhinta
800 SEK