PARTI CLOISONNÉ, 9 delar, 1900-tal.

Skålar, 3 st, diam 17, h 6,5.
Ströare, 3 st, h 4,5.
Saltkar, ett par, diam 4, h 2.
Vas, h 13.

Repor, bruksslitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK