LEANDER-ENGSTRÖM, KJELL. 2 st oljemålningar samt 1 st pastell. Sign.

Motiv av höst i fjällen. 24x33, 25x26 samt 33x41

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK