Tilaa uutiskirjeemme

Muut Muut
16349
KOPP MED HANDTAG, sten, Kina, 1800/1900-tal.
Kopp med handtag, sten, kina, 1800/1900-tal.

Gulbeige med skulpterad dekor och handtag med ringar. H 6.

Smärre nagg och spricka fotringen.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK