KJOLAR, 3 st och JACKETT, ur "Grevinnan Mariza".

En grönblommig och en mörkturkos kjol. En folkloristisk dräkt med svart kjol, svart liv, vitt förkläde. Jackett i grön sammet. Proveniens: Malmö Lyriska Ensemble.

Något slitage, smärre fläckar.

Lähtöhinta
600 SEK