16355
Valfrid Nelson
(1849-1930)
Nelson, walfrid, olja på pannå, sign o dat  98

NELSON, WALFRID, olja på pannå, sign o dat -98.

Motiv från stenig kust. 36 x 24.

Smärre repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
600 SEK