164105

LAMPFÖTTER, ett par, förgylld metall, Louis XVI-stil, 1800/1900.

Till fotogenlampor. I form av korintiska kolonner. H 51.

Slitage, fläckar. Omarbetade, delar saknas. Sockel saknas.

Lähtöhinta
2 500 SEK