Fredrik Wilhelm Scholander

(Ruotsi, 1816-1881)
Fredrik Wilhelm Scholander
(Ruotsi, 1816-1881)

FREDRIK WILHELM SCHOLANDER, akvarell. Sign o dat 1853.

"Österlånggatan i Stockholm 1500-talet." Bildstrl 33 x 25.

Smärre gulnad.

Lähtöhinta
2 500 SEK