Taide Veistokset
16593
MASKER, 3 st, trä, Afrika, bla Senegal och Elfenbenskusten, 1900-tal.
Masker, 3 st, trä, afrika, bla senegal och elfenbenskusten, 1900-tal.

Skurna i trä med olika uttryck. H 31-37.

Slitage och smärre sprickor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK