Muut
166205

PARTI SAMESLÖJD, 8 delar, 1900-tal.

Korgar, två st, l 12 - 23, b 10 - 18,5, h 14,5 - 15,5.
Näverväska, l 26, b 6, h 19.
Näverask, l 12, b 7, h 12.
Skinnpung, h 9.
Kåsor, två st, l 13,5.
Kniv, tot l 24.

Bruksslitage och sprickor.

Lähtöhinta
1 000 SEK