166489

KUNGLIGA MENUER OCH MUSIKPROGRAM, ca 100 st, Sverige 1880-tal till 1950-tal.

Mest Kronprinsparet Gustaf och Victoria resp Gustaf V som kung. Bladstorl 19 x 13 och mindre.
Detta föremål är en del av tema Kungligt.

Slitage, fläckar.

Alkuperä - Provenienssi

Gustaf V:s köksmästare Paul Arbin.

Lähtöhinta
1 200 SEK