Carl Trägårdh

(Ruotsi, 1861-1899)
Carl Trägårdh
(Ruotsi, 1861-1899)

Carl Trägårdh, "Fårvaktare".

Signed Trägårdh. Canvas 58.8 x 79.8 cm.

Krakeloitunut.

Alkuperä - Provenienssi

Stiftelsen Pharmacias Konstsamling.

Tarjottu
3 000
287
325
Lähtöhinta
8 000 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
6. tammi 0:56
3 000 SEK
5. tammi 17:10
1 000 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Ota yhteyttä
Jan Ekman
Jan Ekman
Appraiser
+46 (0)70 267 09 23

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–12

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 10–13

Asiakaspalvelu