17057
Stig Jonzon
(Ruotsi, 1913-1987)
Jonzon, stig. olja på pannå. sign och daterad 1964.

JONZON, STIG. Olja på pannå. Sign och daterad 1964.

Ölandsmotiv. 14 x 55.

Obet fläckar.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK