171313

VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, 1900-tal. Lenskirsch verk.

Förgylld och bronserad. Märkt Aug. Ljungqvist Stockholm. Dekor av urna och bladrankor. H 82. Pendel finns. Nyckel finns.

Slitage. Spricka. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK