TRYCK, 5 ST. Frankrike, 1800/1900-tal.

Frukter. Duchese d´Angoulême, Damas d´ Italie, Nivette, Longue-verte, Belle chevreuse, Bildstrl. ca. 42x29

Smärre slitage, bl.a. fuktfläckar.

Lähtöhinta
1 000 SEK