VÄGGPLÅTAR, ett par, mässing, barockstil, Joh. F. Hellström, Nyköping, 1911.

3 ljusarmar vardera. Ovala med blomsterdekor och krönande snäcka. Stämplade. H 71.

Slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK