Emma Löwstedt-Chadwick

(Ruotsi, 1855-1932)
Emma Löwstedt-Chadwick
(Ruotsi, 1855-1932)

EMMA LÖWSTEDT-CHADWICK, olja på pannå, sign.

Interiör. 26x21.

Kraftiga skador på målning.

Lähtöhinta
1 000 SEK