18023
Elias Erdtman
(1863-1945)
Erdtman, elias, olja på pannå. sign

ERDTMAN, ELIAS, Olja på pannå. Sign.

Vårmotiv med röd stuga mellan blommande slånbärsbuskar. 33x46

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK