Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Allan Österlind

(Ruotsi, 1855-1938)
Allan Österlind
(Ruotsi, 1855-1938)

ALLAN ÖSTERLIND, akvarell. sign.

"Melankoli, Bretagne" 94 x 74.

Ej examinerad ur ram.

Muut tiedot

För köpare inom EU utan VAT-registrering tillkommer utöver moms på köparprovisionen även svensk införselmoms (12%) på klubbat pris.

Lähtöhinta
5 000 SEK